Komenda Powiatowa Policji w Nidzicy


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Smog „cichy zabójca”. Spróbujmy go pokonać

  Zgodnie z danymi Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska, w Polsce, pogorszenie stanu zdrowia z powodu smogu, u pacjentów z niewydolnością dróg oddechowych, jest przyczyną śmierci 40-50 tyś osób rocznie. W dniu dzisiejszym Policjanci Ruchu Drogowego kontrolują na terenie gminy Nidzica pojazdy mechaniczne, których zły stan techniczny przyczynia się do trucia naszego środowiska.

 2. KWP: Zajrzyj tu, a dowiesz się o przepisach regulujących jazdę na czterokołowcu

  W komendach miejskich i powiatowych trwają przygotowania do sezonu letniego. Wydział Transportu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie przeprowadza m.in. przegląd łodzi i quadów, które są na wyposażeniu jednostek i które już za kilka tygodni będą wykorzystywane w służbie. Quady pozwalają mundurowym szybko i sprawnie wykonać zadania w najtrudniejszych warunkach.

 3. Potrącił 10-latkę na przejściu dla pieszych. Sprawcy zatrzymano prawo jazdy

  Nidziccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, podczas którego została potrącona dziewczynka na przejściu dla pieszych przez samochód osobowy. 10-latka ze złamaną ręką została przetransportowana do szpitala w Olsztynie. Kierujący autem był trzeźwy, zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Policjanci apelują do kierowców i pieszych o wzmożoną ostrożność.

 4. Kierownictwo

 5. Komenda Powiatowa Policji w Nidzicy

 6. Rozbił samochód a następnie zgłosił jego kradzież

  O tym, że kłamstwo ma krótkie nogi dowiedział się 34 – letni mieszkaniec Olsztyna, który 28 sierpnia br. około godziny 2:30 w miejscowości Nibork Drugi spowodował kolizję. Rozbity samochód pozostawił w przydrożnym rowie i oddalił się z miejsca zdarzenia. Jeszcze tego samego dnia w godzinach popołudniowych przybył do Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy celem złożenia zawiadomienia o kradzieży swojego pojazdu wiedząc, że przestępstwa tego nie popełniono.

 7. Wydział Kryminalny

 8. Rejon VI

 9. Rejon I

 10. pusta strona