Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo

 2. Przejście dla pieszych a przejazd dla rowerzystów

  Od kilku lat na ulicach Nidzicy funkcjonują ciągi pieszo-rowerowe. Wraz z nimi, przy niektórych przejściach dla pieszych pojawiły się przejazdy dla rowerzystów oznaczone zarówno znakami pionowymi jak i poziomymi. Niestety część osób nie stosuje się do obowiązujących przepisów i pokonuje „zebrę” nie zsiadając z roweru.

 3. 26-latek utonął w nidzickim jeziorku miejskim

  W jeziorku miejskim w Nidzicy utonął 26-letni mężczyzna. Po przepłynięciu kilkudziesięciu metrów mieszkaniec gminy Janowo zanurzył się pod wodę i już nie wypłynął na powierzchnię. Działania poszukiwawcze trwały około 4 godzin, jako pierwsi do wody weszli nidziccy policjanci. Apelujemy o rozwagę podczas wypoczynku nad wodą!

 4. Wydział Kryminalny

 5. Strefa zamieszkania, strefa ruchu – czy wiesz jakie zasady obowiązują?

  Od zmiany w organizacji ruchu na Placu Wolności w Nidzicy minęło już kilka miesięcy. Wcześniej była to strefa zamieszkania, obecnie na drogach w nidzickim centrum obowiązują przepisy ruchu drogowego takie jak na drodze publicznej. Pamiętać o tym powinni szczególnie piesi, którzy już nie mają tam pierwszeństwa przed pojazdami. Jakie ma obowiązki pieszy na drodze publicznej, czym jest strefa zamieszkania, strefa ruchu? - odpowiadamy.

 6. Wypadek motocyklisty na S7

  46-letni motocyklista z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala po tym jak na drodze ekspresowej S7 zjechał na pas zieleni i wywrócił pojazd. Na miejscu wypadku pracowali nidziccy policjanci a na czas prowadzenia czynności droga była zablokowana.

 7. Bomba lotnicza ujawniona na posesji w Muszakach

  Mieszkaniec Muszak poinformował policjantów o niebezpiecznym znalezisku, na które natknął się podczas prac ziemnych. Do czasu przyjazdu saperów, mierzącą około 80 cm bombę lotniczą zabezpieczali nidziccy policjanci.

 8. Rejon I

 9. Rejon III

 10. Komunikacja z osobami niesłyszącmi

Powrót na górę strony