Kolejne zdarzenie na S7, dachowanie dwóch aut - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Nidzicy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne zdarzenie na S7, dachowanie dwóch aut

Data publikacji 26.10.2018

Na wysokości miejscowości Frąknowo na drodze S7 doszło dzisiaj do drugiego zdarzenia drogowego. Tym razem w zderzeniu dwóch pojazdów ucierpiały aż 4 osoby. Na czas wykonywania czynności przez funkcjonariuszy zorganizowano objazd. Policjanci apelują o rozwagę, skupienie i zmniejszenie prędkości!

Jeszcze przez około 2 godziny kierowcy korzystający z drogi szybkiego ruchu w kierunku Warszawy, będą musieli poruszać się objazdami. Około godz. 15.30 na drodze S7 na wysokości miejscowości Frąknowo doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący pojazdami marki VW Transporter oraz Oplem Zafirą jadąc w kierunku Warszawy, w trakcie wyprzedzania doszło do zderzenia bocznego pojazdów, a następnie oba pojazdy wjechały do przydrożnego rowu i dachowały. Dwie osoby podróżujące busem zostały przewiezione do szpitala w Działdowie, a kolejne dwie osoby z zafiry do szpitala w Olsztynie.

Na czas wykonywania czynności na miejscu zdarzenia policjanci zorganizowali objazd. Na węźle w Waplewie ruch kierowany jest na drogę serwisową.

Policjanci ustalają dokładny przebieg tego zdarzenia.

  • zdarzenie drogowe na S7
  • zdarzenie drogowe na S7
  • zdarzenie drogowe na S7
  • zdarzenie drogowe na S7