Dwa niebezpieczne zdarzenia na drodze S7 - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Nidzicy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dwa niebezpieczne zdarzenia na drodze S7

Data publikacji 25.10.2018

3 osoby zostały poszkodowane w wypadku drogowym do jakiego doszło dzisiaj na drodze szybkiego ruchu koło Nidzicy. Kierujący volkswagenem uderzył w tył seata, po tym jak chwilę wcześniej doszło do zderzenia się kolejnych dwóch pojazdów. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności.

Praktycznie o jednym czasie na drodze szybkiego ruchu na wysokości Nidzicy doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu i wjechał w tył forda. W tej kolizji nikt nie ucierpiał.

Wskutek tego zdarzenia drogowego inni kierowcy zmuszeni byli korzystać z lewego pasa ruchu. Prawdopodobnie przez nieuwagę kolejnego kierowcy niespełna 100 metrów dalej doszło do drugiego groźniejszego zdarzenia drogowego, którego schemat przebiegł identycznie. Kierujący volkswagenem nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze oraz nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu i wjechał w tył seata. W tym zdarzeniu ucierpieli obaj kierowcy oraz pasażer seata, którzy z ogólnymi obrażeniami zostali przewiezieni do szpitali w Nidzicy i Działdowie.

Wszyscy kierowcy biorący udział w tych dwóch zdarzeniach byli trzeźwi.

Ruch w tym miejscu odbywał się z niewielkimi utrudnieniami.