3 osoby poszkodowane w zderzeniu 3 aut na S7 - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Nidzicy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

3 osoby poszkodowane w zderzeniu 3 aut na S7

Data publikacji 09.07.2018

Policjanci pracowali na miejscu wypadku samochodowego do jakiego doszło na S7 koło miejscowości Napierki. W zdarzeniu drogowym brały udział trzy pojazdy. Trzy osoby w tym 5-letnie dziecko trafiły do szpitali w Mławie i Płocku. Droga była zablokowana, funkcjonariusze zorganizowali objazd droga serwisową.

Kilka minut po godzinie 17.00 koło miejscowości Napierki na drodze szybkiego ruchu w kierunku Warszawy doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Peugeot Boxer nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go samochodu osobowego marki Opel Zafira, w wyniku czego najechał na jego tył. Z kolei opel uderzy w tył poprzedzającego go seata Cordoba.

Kierujący samochodami peugeot i opel zostali przewiezieni do szpitala w Mławie. 5-letnie dziecko podróżujące oplem został przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Płocku.

Kierujący pojazdami biorącymi udział w tym zdarzeniu byli trzeźwi.

Pas ruchu w kierunku Warszawy był całkowicie zablokowany. Policjanci zorganizowali objazd, kierując samochody na drogę serwisową.